Serdecznie zapraszamy do Domu Wczasowego Martusia. Obiekt znajduje się nieopodal centrum Władysławowa. W naszej ofercie posiadamy przestronne pokoje gościnne 2, 3, 4 oraz 5 osobowe. Goście mogą również korzystać z ogólnodostępnego aneksu kuchennego oraz 3 świetlic. W pierwszej z nich ustawiono piłkarzyki, stół do ping-ponga, bilard oraz PlayStation, druga wyposażona została w duży stół bilardowy. W trzeciej znajduje się sala dyskotekowa ze sprzętem audiowizualnym oraz kinem domowym z DVD.

Na terenie ogrodzonej działki ustawione zostały ławki i stoły ogrodowe. W ogrodzie znajduje się również boisko do gry w koszykówkę i siatkówkę. Dla urlopowiczów organizujemy także grill, ognisko  oraz opowieści naszą gwarą.

Dom Wczasowy jest przystosowany do przyjmowania dzieci i młodzieży. Posiadamy wszelkie kwalifikacje wymagane przez Straż Pożarną, Sanepid oraz Wydział Oświaty. Zapewniamy całodzienne wyżywienie. Obiekt jest zamknięty dla jednej dużej grupy.

Wyposażenie

Przygotowane przez nas pokoje wyposażone są w telewizory, radia oraz wygodne łóżka. Standardem w jest również łazienka z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje posiadają również balkony z widokiem na morze i Zatokę Pucką.

Kontakt

Dom Wczasowy MARTUSIA
ul. Gdańska 3, Władysławowo
tel. 662 336 116
www.martusiawladyslawowo.pl